Кошик
50 відгуків
Установка для збору абразивного пилу STALEX DVS-14  - 10 % Активувати знижку
wrskyiv.com.ua Металообробні верстати STALEX, TAPCO
Контакти
wrskyiv.com.uaДмитро
ул.Викентия Хвойки, 21, 04080, Київ, Україна
+380 (67) 467-94-03
замовлення та консультації, Дмитро
+380 (67) 467-94-03
офіс
+380674679403+380674679403
Мапа

Обладнання MultiCam

Обладнання MultiCam

Коли необхідно виготовити деталі, що мають складні просторові профілі, машини компанії MultiCam стануть раціональним рішенням. Система ЧПУ керує технологічним циклом і якщо необхідно обробити іншу заготівлю, то просто змінюється комп'ютерна програма. Це зменшує трудомісткість процесу порівняно з використанням верстата з ручним управлінням.

До основних переваг металорізального верстата з ЧПУ відносять:

• висока продуктивність;

• гнучкість обладнання, висока точність роботи верстата досягається жорсткість машини;

• зменшення трудовитрат;

• необхідно менший час при переході верстата на виготовлення нової продукції;

• зменшення циклу виробництва.

ПРИЧИНИ ВИБРАТИ MULTICAM

1. Верстати MultiCam – це потужне, надійне, якісне обладнання, яке відрізняється великим набором функцій, порівняно з аналогічним обладнанням, представленому на ринку. Купуючи обладнання MultiCam, Ви можете бути впевнені, що воно задовольнить всі потреби на Вашому виробництві.

2. Для досягнення якості на виробництві працює спеціальний департамент з якості, який відстежує надійність вузлів і деталей, перевіряє дотримання технологічних норм. При виробництві верстатів використовуються найсучасніші технології. Кожен верстат проходить ретельний контроль перед відвантаженням з заводу, для вашої впевненості в якості.

3. Постійні інноваційні розробки у співпраці з провідними світовими компаніями, дозволяють створювати сучасні верстати, які за своїми характеристиками перевершують багатьох конкурентів.

4. На все обладнання MultiCam поширюється гарантія 1 рік. Протягом цього часу Ви можете звернутися в нашу сервісну службу, для отримання будь-яких консультацій, технічного обслуговування, усунення виниклих несправностей, ремонту або заміни комплектуючих.

Компанія Ві Ар Саплай пропонує:

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 1000 серії

Верстати цієї серії відрізняються жорсткою надійною платформою і високою точністю різання. Спеціально розроблений екструдований профіль забезпечує високу міцність і жорсткість конструкції. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко керувати 3-осьовим контролером переміщення. Точність переміщення по осі X досягається за рахунок здвоєних приводів. Оперативна пам'ять 8 Мб з можливістю передачі файлів необмеженого розміру. Інтерфейси підключення Ethernet і RS232.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 1000 PF серії

Серія призначена для обробки масиву деревини, фанери, пластику. Це професійне обладнання, що дозволяє швидко, зручно і економічно вигідно виготовляти продукцію. Зокрема, верстати даної серії ідеально підходять для виготовлення об'ємних виробів: кахлів, панно, різьблених рам, ікон, предметів меблів і декору, сходів, дверей, кліше.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 3000 серії

Дана серія фрезерно-гравірувальних верстатів з ЧПУ MultiCam вже в стандартному комплекті постачання містить навіть такі функції, які зазвичай зустрічаються на більш дорогих моделях верстатів. Наявність опції автоматичної зміни інструменту АТС робить процес обробки максимально зручним, а конструкція з повністю сталевим рухомим порталом дозволяє обробляти масштабні деталі на верстаті, займає невелику площу.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 5000 серії

Верстати призначені для високошвидкісної фрезерної обробки широкого діапазону різних матеріалів: від дерева і пластика до кольорового металу; вони легко налаштовуються для виконання найрізноманітніших операцій. Жорстка, повністю сталева, але, разом з тим, компактна конструкція з рухомим порталом є відмінною особливістю цього надійного промислового верстата для фрезерної обробки з високим коефіцієнтом завантаження під управлінням ЧПУ.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam 7000 серії

Верстати можуть використовуватися для створення 3D-рельєфу, обробки акрилового скла і алюмінію, виготовлення меблів, рекламних конструкцій, емблем, шильдів і бирок, власників, кріплень і т. п. Дане обладнання є найбільш потужним серед фрезерно - гравірувальних верстатів MultiCam і призначене великих промислових підприємств з великим обсягом випуску продукції.

- Фрезерно-гравірувальний верстат Multicam МТ серії

Обладнання MultiCam серії MT – це важкі високопродуктивні машини малого і середнього формату. У конструкції використовується принцип нерухомої каретки та рухомого столу, що дозволяє досягти високої точності і жорсткості конструкції. Верстати призначені для тривимірної обробки або різання дерева та пластику, виготовлення шаблонів для термоформовки або обробки кольорових металів, гравіювання чорних металів. Максимальна товщина оброблюваного матеріалу - 406 мм

- Верстат плазмового різання Multicam V серії

Верстат призначений для виробника початкового рівня або будь-якого іншого, хто планує при мінімальному бюджеті отримати надійне продуктивне обладнання. Верстат здатний різати м'яку сталь, нержавіючу сталь, алюміній і латунь, V-Серії поставляється з широким модельним рядом столів і стандартно обладнаний плазмовими джерелами Hypertherm. Система управління ЧПУ надзвичайно проста у використанні і, оскільки це продукт MultiCam, то верстати V-Серії також йдуть з повною технічною підтримкою MultiCam, що має більше 70 сервіс-центрів по всьому світу.

- Верстат плазмового різання Multicam 1000 серії

Верстати цієї серії дозволяють досягти унікальних показників вартість/продуктивність для свого класу верстатів плазмової різки. Для виробників систем вентиляції і будь-яких інших виробів, яким необхідна продуктивність, якість і невисока вартість верстата плазмового різання з ЧПУ, ідеальним рішенням є машини серії 1000 від MultiCam.

- Верстат плазмового різання Multicam 1000 BR серії

Multicam BR серії включає в себе ряд стандартних якостей притаманних усім верстатів модельного ряду, так і особливості, зазвичай доступні для більш дорогих плазмових верстатів. Серія включає в себе два двигуни по осі X, спеціально спроектовану сталеву конструкцію направляючих, сучасні плазмові джерела Hypertherm, а так само як легендарний, простий у використанні контролер EZ MultiCam.

- Верстат плазмового різання Multicam 3000 серії

Жорстка, повністю сталева конструкція верстата дозволяє встановлювати як стандартні, так і спеціальні ріжучі головки. Жоден апарат повітряно-плазмового різання металу в стандартній комплектації не володіє таким набором функцій. Простий в управлінні контролер MultiCam з вбудованою базою даних матеріалів. Два високоточних приводу по осі X. Профільні рейки з лінійним кульковим підшипником 25 мм для досягнення максимальної жорсткості конструкції. Оперативна пам'ять 8 Мб з можливістю передачі файлів необмеженого розміру. Інтерфейси підключення Ethernet, RS232

- Верстат плазмового різання Multicam серії 6000

Жорстка і масивна сталева конструкція з прецизійними направляючими перетворює обробні системи серії 6000 в одні з найбільш точних систем різання важких матеріалів. У верстатах серії 6000 робочий стіл повністю незалежний від портальної частини, що полегшує завантаження матеріалів. Діапазон випускаються верстатів по ширині складає 2.4-6 м, по довжині - від 3.6 м. Конструкція передбачає можливість підключення додаткових секцій довжиною 1,5 і 3 м, що дозволяє верстатів максимально точно відповідати виробничим потребам.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam V серії

Обладнання володіє вражаючими характеристиками, універсальністю і високою продуктивністю. Вбудований гофрований чохол захищає осі Y і Z від накопичення абразивного граніту і пилу. Сталеві кришки забезпечують чистоту подвійних приводів і всіх високоточних робочих поверхонь по осі X. WaterJet серії V працює з насосом NEOLine™ 10d виробництва KMT з прямим приводом потужністю 10 л. с. або 40 к. с. і забезпечує тиск 40 000 PSI.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam 3000 серії

Верстати цієї серії доступні за ціною, легкі у використанні рішень для промислової різання, призначені для виробників, які хочуть мати здатність різати велика різноманітність матеріалів. Гідроабразивне різання під високим тиском також пропонує унікальні переваги в порівнянні з іншими технологіями різання, дозволяючи користувачеві вирізати високоточні деталі з прекрасною обробкою і без займаного жаром краю. Всі верстати гідроабразивного різання 3000 серії виробляються з використанням багатоцільових металообробних верстатів з ЧПУ з жорсткими допусками і повіряються сертифікованої лазерної калібрувальної апаратурою.

- Верстат гідроабразивного різання Multicam серії 6000

Система гідроабразивного різання являє собою високоточну систему для промислової різання, що відрізняється розумною вартістю. Система MultiCam серії 6000 забезпечена шліфованої косозубой рейкою і шестернями, рейками з лінійним підшипником 35 мм і високоточними планетарними редукторами останнього покоління. Хромове покриття рейок по технології Armoloy, лабіринтові ущільнення, сильфони і наявність процедур самоперевірки повністю виправдовують Ваші інвестиції при покупці даного обладнання. Портал і балки осі X верстатів MultiCam являють собою надійні масивні зварні конструкції з конструкційної сталі.

Таким чином, можна побачити, що ринок фрезерно-гравірувальних верстатів знаходиться в постійному прагненні до вдосконалення. Чітко простежуються тенденції до уніфікації обладнання, його максимальної автоматизації. Нові конфігурації верстатів передбачають навіть такі опції, як автоматична зміна мастила і охолодження, автоматичне калібрування і зміна інструменту, сканери штрих-кодів і багато іншого.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner