Кошик
50 відгуків
Установка для збору абразивного пилу STALEX DVS-14  - 10 % Активувати знижку
wrskyiv.com.ua Металообробні верстати STALEX, TAPCO
Фільтри
Ціна
Контакти
wrskyiv.com.uaДмитро
ул.Викентия Хвойки, 21, 04080, Київ, Україна
+380 (67) 467-94-03
замовлення та консультації, Дмитро
+380 (67) 467-94-03
офіс
+380674679403+380674679403
Мапа

Ручні листогини Van Mark (США)

Листогини Van Mark (США) для виготовлення добірних елементів,  металевого профілю для вікон, фасадів: відливи, козирки, гомілки, карнизні планки, повітроводи тощо.

Обладнання для різання металу, так само як і обладнання для згинання металу, необхідне всім підприємствам, чия робота так чи інакше пов'язана з обробленням металевих аркушів. Це стосується будівельників, вентиляційників, рекламних компаній та багатьох інших галузей.

Обладнання для різання металу Van Mark представлене в декількох розмірах: 3,8 і 4,4 метра. Це дає змогу вибрати саме те, що необхідно для конкретного типу робіт і для конкретного клієнта.  Верстат для згинання листового металу в декількох модифікаціях, які вирізняються здатністю гасити матеріал різної товщини. На ручний верстат для різання металу (а також його згинання) дається гарантія 12 місяців і надається постгарантійний сервіс.

Яке обладнання для різання та згинання металу виробляє фірма Van Mark

Згинання:

Ручний верстат для згинання металу Van Mark. Він дає змогу виготовляти гнуті металеві вироби прямо на місці вироблених робіт. Це найпопулярніший верстат для згинання листового металу. Має глибину подавання матеріалу 500 мм і хід притискання до 80 мм. — чудові характеристики для такого обладнання! Цей ручний верстат для згинання металу (листового) виготовлений із легких алюмінієвих сплавів, що забезпечує максимальну надійність проведених на ньому робіт.

Ручний верстат для різання металу. Практично все обладнання для згинання дає змогу нарізати листовий метал, використовуючи регульовані роликові ножі. Ця функція незамінна для підприємствах, що працюють з облаштування крові та фасаду, спрощуючи розкрій листок. Є спеціальні верстати для різання аркуша, які чудово доповнюють листогнуті верстати.

Якщо у вас виникли питання щодо вибору того чи іншого обладнання Van Mark, зверніться до нашого консультанта. Проаналізувавши майбутній обсяг робіт, він порекомендує найвідповідніше під ваше виробництво обладнання.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner